Haber Detayı
17 Ağustos 2013 - Cumartesi 19:38
 
Sarıgül, helikopterle sahaya indi
Sarığül, Sinop'ta yağlı güreşlere katıldı
SİYASET Haberi
Sarıgül, helikopterle sahaya indi

Türkiye'nin her yerinde yapılan her türlü etkinliğe katılan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, bu defa da güreş etkinliğindeydi.

Gerze Şehir Stadı'nda helikopter ile gelen Sarıgül burada davul zurna gösterileriyle karşılandı. Halkın yoğun ilgi gösterdiği karşılama töreninin ardından Sarıgül cuma namazını merkez camide kıldı. Gerze Belediyesi önünde toplanan kalabalığa hitap eden Sarıgül, "Şunu hiçbir zaman unutmayın ki ötekimiz yok. Sinop da bizim Gerze de bizim. Şunu ifade etmek istiyorum; ötekisi olmayan bir anlayışla Bismillah deyip yolumuza devam ediyoruz" dedi.

SARIGÜL HER YERDE

CHP'nin en güçlü İstanbul adayı olarak gösterilen Mustafa Sarıgül Türkiye'nin hemen hemen her yerinde düzenlenen etkinliklere katılıyor. Geçtiğimiz hafta Erzincan'da bir etkinliğe katılan Sarıgül, Sinop'taki etkinliği de es geçmedi.

Nevşehir'deki Haci Bektaş Veli Anması'na bizzat katılamayan Mustafa Sarıgül'ün yönettiği Şişli Belediyesi temizlik işçilerinin etkinlikte görev alması "Sarıgül kendi gidemese de belediyesini yolluyor" yorumlarına neden olmuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sarığül, Sinopta, yağlı, güreşlere, katıldı
Yorumlar
Haber Yazılımı