Haber Detayı
20 Ağustos 2013 - Salı 15:34
 
Öznakkaşspor yönetim tazeledi
İkinci Amatör Küme ekiplerinden Öznakkaşspor, geçtiğimiz Pazar gecesi kulüp lokalinde olağan üstü genel kurulunu gerçekleştirdi.
SPOR Haberi
Öznakkaşspor yönetim tazeledi

Kulüp Başkanı Şaban Güngör başkanlığı bırakırken, kendisine ve kulübe geçtiğimiz sezon kulübe maddi destekte bulunan Müjdat Aksoy’a yeni yönetim kurulu birer plaket verdiler. Yeni seçilen yönetim kurulunun birkaç gün içinde kendi aralarında görev dağılımı yapması beklenirken, muhtemelen Aykut Demirtaş’ın başkan olması bekleniyor.
İkinci amatör kümede geçtiğimiz sezon başarılı bir performans sergileyen Öznakkaşspor yönetim kurulunda değişiklik yaptı. Kulübün yıllarca başkanlığını yapan Şaban Güngör’ün isteği üzerine yapılan olağan üstü genel kurulla yeni yönetim kurulu belirlerdi. Geçtiğimiz Pazar günü yapılan olağan üstü genel kurulda çoğunluğun sağlanması ile gerçekleştirildi.

GÜNGÖR VE AKSOY’A PLAKET
Öznakkaşspor’da yıllardır kulüp Başkanlığı yapan Şaban Güngör’e ve Öznakkayspor’a maddi ve manevi yönden destek veren Müjdat Aksoy’a yeni yönetim kurulu adına Aykut Demirtaş tarafında plaket verildi. Şaban Güngör ve Müjdat Aksoy’a teşekkür eden Demirtaş kendilerinin her zaman desteğini beklediğini ifade etti. Demirtaş “ Kulübümüzün resmi müsabakalara katılmasının 20.senesinde gerçekleştirdiğimiz genel kurulla kulübümüzün Başkanı Şaban Gürgör’ün isteği doğrultusunda olağan üstü genel kulumuzu gerçekleştiriyoruz. Bu zamana kadar kulübümüzün başkanlığını yapan sayın Şaban Güngör’e teşekkür ediyoruz. Kendisi bizim onursal başkanımızdır. Kulüpteki görevini bırakmış olabilir ama yine bizim başkanımızdır” dedi.

AKSOY’A TEŞEKKÜR
Öznakkaşspor’a maddi ve manevi destekte bulunan Müjdat Aksoy’a plaket veren Aykut Demirtaş kendisinin desteğini önümüzdeki sezonda beklediklerini ifade etti. Geçtiğimiz sezon verdiği destekle yıllar sonra iyi bir sezon geçirdiklerini sözlerine ekleyen Aykut Demirtaş önümüzdeki sezon da iyi bir kadro kurtam için desteklerini beklediklerini söyledi.

YENİ YÖNETİM KURULU OLUŞTU
Nakkaş köyünde yapılan genel kurulda yeni yönetim kurulu oluşturuldu. Tek liste halinde oluşan yeni yönetim kurulu üyelerin tamamının güvenoyunu aldı. Oluşan listede şu isimler yeraldı; Aykut Demirtaş, Ümir Ural, Müjdat Aksoy, Turan Peker, Serhat Tezcan, Seyit Şendil, Soner Kayalar
Yedek liste; Naci Öğe, Birol Güngör, Nevzat öztürk, Oktay Şaygil, Mehmet Erden, Taner Çağlar, Nihat Kayalar
Denetleme Kurulu asiller
Serkan Tekin, Sait Demirtaş, Sezgin Kır
Denetleme Kurulu Yedekler
İsmail Kayalar, Erhan Tezcan, Şaban Güngör

Kaynak: Editör:
Etiketler: İkinci, Amatör, Küme, ekiplerinden, Öznakkaşspor, geçtiğimiz, Pazar, gecesi, kul
Yorumlar
Haber Yazılımı