Haber Detayı
14 Mart 2019 - Perşembe 23:23
 
Işıklar, Sağlık çalışanlarını ziyaret etti
CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçe genelindeki tüm hastanelere ziyarette bulunarak emekçilerin gününü kutladı.
SAĞLIK Haberi
Işıklar, Sağlık çalışanlarını ziyaret etti

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, 14 Mart Tıp Bayramı dolayısıyla ilçe genelinde hastanelere ziyarette bulundu. Başhekimlerin, doktorların ve sağlık personelinin gününü kutlayan Işıklar’a CHP Silivri İlçe Başkanı Suna Göçengil, İYİ Parti Silivri İlçe Başkanı Ozan Ersaraç ve belediye meclis üyesi adayları eşlik etti. Işıklar ziyaretlerinde hediyeler taktim etti. 
 

İlçe Sağlık Müdürlüğü Personelinin Gününü Kutladı

Işıklar, Silivri İlçe Sağlık Müdürlüğü’nü ziyaret ederek kurum müdürü, yönetimi ve personelin 14 Mart Tıp Bayramını da kutladı. 
 

Hastaneleri Ziyaret Etti

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar bölgede hizmet sunan Silivri Devlet Hastanesi, Silivri Kolan Hastanesi, Silivri Medikal Park Hastanesi ve Ceza İnfaz Kurumu Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Bölge hastanelerinde görev yapan sağlık çalışanlarının Tıp Bayramı’nı kutlayan Işıklar, “Çok önemli ve bir o kadar da zor bir iş yapıyorsunuz. Hepinizin gününü gönülden kutluyorum” dedi.
 

Çelenk Sunma Törenine Katıldı

CHP Silivri Belediye Başkan Adayı Özcan Işıklar, Tıp Bayramı dolayısıyla İstanbul Tabipler Odası Silivri Temsilciliği’nin Atatürk Anıtı’nda düzenlediği çelenk sunma törenine katıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Işıklar,, Sağlık, çalışanlarını, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı