Haber Detayı
25 Ağustos 2013 - Pazar 18:25
 
Anket'ten Emrah Maşalacı çıktı
yorungehaber.com’da düzenlenen “AK Parti’nin Silivri’de belediye başkan adayı kim olmalı?” sorulu ankette, en çok oyu Av.Emrah Maşalacı aldı.
SİYASET Haberi
Anket'ten Emrah Maşalacı çıktı

Silivri’de siyasi nabzı dinlemek için Yörünge Gazetesi’nin internet ortamındaki yayın kuruluşu yorungehaber.com’da yapılan anketten Av.Emrah Maşalacı çıktı. AK Parti Silivri İlçe Teşkilatı’nda aday adayı bolluğunun yaşanması beklenirken, belediye başkan adaylığı için hangi ismin öne çıktığı siyasi kulislerde konuşuluyordu. Yorungehaber.com’da aday adaylığını açıklaması beklenen 10 isim oylamaya sunuldu. 7 gün süreli yapılan oylamada, Av.Emrah Maşalacı 1721 oyun 788’ini alarak birinci oldu. 561 oy ile Yaşar Yalman ikinci, 177 oyla da Yalçın Yönet üçüncü oldu. 125 oy ile de Tahir Sert öne çıktı. Diğer oy alan isimler ise sırasıyla şöyle: Metin Karakaş 27, Hüseyin Turan 22, Yavuz Çaylak 7, Tülay Kaynarca 6, Turan Göksu 4, Vural Sönmez 4… 

SADECE 1 OY KULLANILDI

Ankette, bir bilgisayardan sadece 1 oy kullanılabildi. IP adresleri site tarafından tanımlandı, kullanıcı kişilerin fazla oy kullanılması yasaklandı. Böylelikle aynı kişi defalarca oy kullanamadı. Bu usulde yapılan anket, 7 gün sürenin ardından sonuçlandı. 

SIRADA CHP VAR

yorungehaber.com’da bugünden itibaren “CHP’nin Silivri’de belediye başkan adayı kim olmalı?” sorusu yöneltilerek anket yapılıyor.   

Kaynak: Editör: Alparslan ERMİŞ
Etiketler: yorungehabercom’da, düzenlenen, “AK, Parti’nin, Silivri’de, belediye, başkan, ad
Yorumlar
Haber Yazılımı