Haber Detayı
23 Ağustos 2013 - Cuma 19:01
 
Baldöktü konuştu!
AK Partili Karakaş’ın bulduğu onarım firması, önce 250 bin TL fiyat çekiyor, sonra 350 Bin TL! 100 bin TL neden artış yapıldığı merak konusu…
SİYASET Haberi
Baldöktü konuştu!

İşadamı Nurullah Baldöktü, Şerife Baldöktü Sağlık Ocağı Binasının onarımı ile ilgili süreci detaylarıyla YÖRÜNGE’ye anlattı.

HABER: AHMET ERMİŞ

Hayırsever İşadamı Nurullah Baldöktü, Şerife Baldöktü Sağlık Ocağı’nın onarım hizmetleri hakkında yardımı üstlendiğini fakat bazı durumlardan dolayı yardımdan vazgeçtiğini söyledi.

AK Parti Silivri İlçe Başkanı Metin Karakaş’ın bulduğu bir onarım firması olduğunu söyleyen Baldöktü, olayı şöyle anlattı: “Metin Karakaş, onarımı yapacak firmayı buldu. Ve firma sağlık ocağına gelip baktı inceledi, 250 Bin TL hesap çıkardı. Onu zaten kabul ettim yaptıracaktım. Daha sonra ne olduysa hesap 350 Bin TL’ye çıktı. Beni kızdıran durumun ilki bu oldu. Durduk yere nasıl yükseldi fiyat ve 100 bin TL arttı. Şerife Baldöktü binasının olduğu yer devletin ben sadece inşaatı yaptım. Ve orda kalmasını istiyorum. 

BANA VERİN DİYORUM AMA

Orayı Sağlık Bakanlığı yıkmamalı. Sağlığa hizmet veriyorsa yıkmasınlar neden yıkıyorlar. Ya da başka bir yerden hizmete devam etsin. Zaten ben güçlendirilmesini kabul ediyorum. Ya da versinler komple bana ben yapayım tekrar. 

VİCDANIM RAHAT

Silivri Müftlüsü’ne gidip olayı anlattım. Ben vicdanen rahat olmak istedim. Sorun temelinde. Temelini ben yapmadım, dönemin belediye başkanı Selami Değirmenci yaptı. Müftü Bey, benlik bir durumun olmadığını, hak yemediğimi, ben yıkmadığım için rahat olmamı söyledi.”

Kaynak: Editör: Alparslan ERMİŞ
Etiketler: AK, Partili, Karakaş’ın, bulduğu, onarım, firması, önce, 250, bin, TL, fiyat, çe
Yorumlar
Haber Yazılımı