Haber Detayı
24 Ağustos 2013 - Cumartesi 15:07
 
Çocuklar kulaç atıyor!
Çatalca Belediyesi tarafından 2009 yılı Temmuz ayında eğitimde süreklilik sağlanması için açılan Eğitim, Spor ve Müzik Okulları, geniş yelpazede hizmet sunmaya devam ediyor.
EĞİTİM Haberi
Çocuklar kulaç atıyor!

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’nın göreve gelmesi sonrasında ‘Eğitim Sürekli Olmalı’ düşüncesiyle birlikte Çatalca Nazım Özbay Kültür Merkezi’nde piyanodan, kemana, bağlamadan gitara, bale, halk oyunları, aerobik, ahşap boyama, resim, tiyatro gibi birçok dalda ilçe halkına eğitim veriliyor. Yaz kış devam eden bu kursların yanı sıra yaz aylarında faaliyet gösteren yüzme kursu da Çatalca halkı tarafından büyük ilgi görüyor. Çatalca Belediyesi Yüzme Havuzu’ndaki yüzme kurslarında veliler de çocuklarını yalnız bırakmayarak onların yüzme deneyimlerini yerinde takip ediyorlar.

Çatalca Belediyesi tarafından ulaşımın da sağlandığı yüzme kursunda dersler, havaların sıcak olması nedeniyle havanın daha serin olduğu saatlerde yapılıyor. Pazartesi, Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri 17:00 – 18:00 ve 18:00 – 19:00 saatleri arasında devam eden derslerde 6 ve 14 yaş arasındaki 110 kursiyer eğitim alıyor. 

Kaynak: Editör: Alparslan ERMİŞ
Etiketler: Çatalca, Belediyesi, tarafından, 2009, yılı, Temmuz, ayında, eğitimde, süreklili
Yorumlar
Haber Yazılımı