Haber Detayı
06 Mayıs 2019 - Pazartesi 14:45
 
Ethemoğlu Mücevherat'tan örnek davranış
Silivri Piri Mehmet Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi No:7'de hizmet verecek olan Ethemoğlu Mücevherat 7 Mayıs Salı günü saat 13.30'da hizmete açılıyor.
YAŞAM Haberi
Ethemoğlu Mücevherat'tan örnek davranış

Silivri sahil caddesinde hizmet verecek olan işletmenin kurucuları Murat ve Ercüment Ethemoğlu, açılış nedeni kutlama maksadıyla çiçek/çelenk göndermek isteyenlere sokak hayvanları için bağış çağrısı yaptı. Davetiyelerine not düşen iki işletmeci "Yeni iş yerimizin açılışına davetlisiniz. Ramazana denk gelmesinden dolayı daha sakin ve sessiz bir açılış olmasını tercih ettik. Yanımızda olmanızdan mutluluk duyarız. Ve küçük bir ricamız olacak. Çiçek/çelenk gibi hediyeler göndermek yerine aşağıda paylaştığım sokak hayvanlarının tedavi, barınma ve beslenme gibi hayati ihtiyaçlarının karşılanması için resmi dernek hesabına gönlünüzden ne koparsa bağışta bulunmanız bizleri daha da mutlu edecektir." yazdı. İki işletmeci merkezi Silivri'de bulunan Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneği hesap bilgilerini de paylaştı.

HAYKURDER Resmi Bağış Hesabı Bilgileri Banka Adı:

Türkiye İş Bankası Hesap Sahibi: Hayvanları Koruma Kurtarma ve Yaşatma Derneği Şube Kodu ve Adı: 1260 (Silivri Şubesi) Hesap Numarası: 0938637 IBAN Numarası: TR20 0006 4000 0011 2600 9386 37

Kaynak: Editör: Alparslan ERMİŞ
Etiketler: Ethemoğlu, Mücevherat'tan, örnek, davranış,
Yorumlar
Haber Yazılımı