Haber Detayı
28 Ağustos 2013 - Çarşamba 20:54
 
Hoca Efendi hastaneye kaldırıldı
Silivri’de de çok sayıda bulunan İsmailağa Cemaati üzüntülü günler yaşıyor
YAŞAM Haberi
Hoca Efendi hastaneye kaldırıldı

Bursa'nın Hüseyin Alan köyünde yaz aylarını geçiren İsmailağa Cemaati'nin Lideri Mahmut Ustaosmanoğlu, Bursa Acı Badem Hastanesi acil servisine kaldırıldı. Yaz dönemini Uludağ'da geçiren ve sevenlerini kabul eden Ustaosmanoğlu yoğun bakıma alındı.

Yaz mevsimini geçirdiği Uludağ Hüseyinalan köyünde önceki akşam saat 23.00 sıralarında nefes darlığı şikayeti baş gösteren 84 yaşındaki Mahmut Ustaosmanoğlu, saat 00.10 sıralarında ambulansla Bursa’daki özel bir hastanenin acil servisine getirildi. Kardiyoloji uzmanların kontrolünde akciğer tomografisi çekilen Ustaosmanoğlu, genel yoğun bakım ünitesine alındı. Ustaosmanoğlu’nun Bursa’daki sağlık durumu ile ilgilenen özel doktoru Selim Mısırlıoğlu da hastaneye gelerek tetkiklerle ilgilendi.

NEFES DARLIĞI

Hastaneye koşan yakınları, 3 çocuk babası Ustaosmanoğlu’nun uzun zamandır yaşlılığa bağlı nefes darlığı şikayeti bulunduğunu belirterek, şu anki sağlık durumunun iyi olduğunu kaydetti.

Bir müddet daha hastanedeki tedavisi devam edecek olan Ustaosmanoğlu, en son geçen hafta sonu Hüseyinalan köyünde binlerce seveni ile buluşmuştu. Bu hafta sonu planlanan görüşmenin de iptal edildiği kaydedildi.  

Kaynak: Editör: Alparslan ERMİŞ
Etiketler: Silivri’de, de, çok, sayıda, bulunan, İsmailağa, Cemaati, üzüntülü, günler, yaşı
Yorumlar
Haber Yazılımı