Haber Detayı
26 Ağustos 2013 - Pazartesi 20:35
 
Hüseyin Karadayı Poseidon’u salladı
Cumartesi’yi Pazar’a bağlayan 01.00 saatlerine Silivri Poseidon Club’de sahne alan Türkiye’nin en ünlü DJ’lerinden Hüseyin Karadayı, kaliteli müziğiyle unutulmaz bir gece yaşattı.
MAGAZİN Haberi
Hüseyin Karadayı Poseidon’u salladı

Silivri Poseidon Club, Türkiye’nin dünya çapındaki ünlü DJ’lerinden olan Hüseyin Karadayı’yı ağırladı. Sık sık ünlüleri Silivri’ye getiren mekan, bu kez de hayranlarını Karadayı ile buluşturdu. Cumartesi gecesinden sonra Pazar günün ilk saatleri 01.00 – 04.00’te performansını sergileyen Hüseyin Karadayı, kendi stüdyosunda oluşturduğu remixlerini Silivrililere sundu. Sınırlı katılım uyarısıyla özel rezerveler yapılan Poseidon’da izdiham yaşanmadı ve katılan tüm eğlenceseverler unutulmaz bir gece yaşadı.

Yoğun güvenlik önemlerinin alındığı mekânda herhangi bir sorun çıkmadı, program öncesinde geniş hazırlıklar yapıldı.

SERKAN KÜÇÜK DE VARDI

Hüseyin Karadayı, DJ sahnesine çıkmadan önce kabinde Silivrili DJ Serkan Küçük vardı.  Küçük, 23.00 – 01.00 saatleri arası canlı performans sergiledi.

DÜĞÜNDEN POSEİDON’A

Mekanda, müzik ziyafetini yaşayan kişiler arasında farklı tablolar da oluştu. Ayten & Ercan Kalmuk çifti, Cumartesi günü düzenledikleri düğünle evlendi. Çift, düğünün arından eğlencelerini sürdürmek için soluğu Poseidon’da aldı. Gelin gelinliği ile, damat ise damatlığıyla mekana geldi. Çiftler, Yörünge objektiflerine böyle poz verdi.  

Kaynak: Editör: Alparslan ERMİŞ
Etiketler: Cumartesi’yi, Pazar’a, bağlayan, 0100, saatlerine, Silivri, Poseidon, Club’de, s
Yorumlar
Haber Yazılımı