Haber Detayı
21 Mayıs 2019 - Salı 14:00
 
Kale Kayışları çalışanları iftarda buluştu
Türkiye’nin sektöründeki lider üreticilerinden Silivri Kınalı mevkiinde faaliyet gösteren Kale Kayışları Fabrikası'nın yüzlerce çalışanı iftar programında bir araya geldi.
SEKTÖR Haberi
Kale Kayışları çalışanları iftarda buluştu


Silivri Garden Restaurant’ta düzenlenen programda konuşan Fabrika Müdürü Kaya Kankaya, geleneksel olarak gerçekleştirdikleri iftar organizasyonuna katılımlardan duydukları memnuniyeti dile getirerek “fabrikada ulaşılan iş güvenliği, üretim performansı ve kaliteyi, etkili takım çalışmalarının sonucu olarak gördüğünü” söyledi. Kankaya, bu başarıların artarak devam edeceğine olan inancının tam olduğunu ifade etti.
Kale Kayışları Fabrikası yönetim kurulu başkanı Hasan Faruk Dağlı ev sahipliğinde gerçekleştirilen iftar programında fabrika yöneticileri, çalışanlar ve ailelerin masalarını ziyaret ederek “birlik ve beraberliğin sağlandığı bu anlamlı geceye katıldıkları için çalışanlara teşekkür etti”
Kale Kayışları Fabrikası yönetim kurulu başkanı Faruk Dağlı adına söz alan Fabrika Koordinatörü Elif Dağlı da “Sevgili Kale kayış ailemiz iftar yemeğimize hoşgeldiniz. Hepinize sağlıklı huzurlu birlik ve beraberlik içinde bereketli nice Ramazanlar dilerim. Yönetim kurulu başkanı Hasan Faruk Dağlı adına hepinizi selam ve saygıyla selamlıyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Kale, Kayışları, çalışanları, iftarda, buluştu,
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı