Haber Detayı
07 Nisan 2019 - Pazar 22:16
 
Karakan, teşekkür etti
Cumhur İttifakı Silivri Belediye Meclis Üyesi adayı olan Salih Karakan, düzenlediği kahvaltılı programda seçim bölgesi olan Mimarsinan Mahallesi ekibine teşekkür etti.
SİYASET Haberi
Karakan, teşekkür etti

Silivri Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi adayı olarak 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde siyasete atılan Ağrı'lı iş adamı Salih Karakan, seçim sürecinde gösterdiği özverili çalışmalarıyla dikkatleri çeken isim olarak kayıtlara geçti. Seçilme şansının olmadığı 26. sırada olmasına rağmen özellikle seçim bölgesi olan Mimarsinan Mahallesinde yaptığı başarılı çalışmalarla Cumhur İttifakı'nın birinci parti olarak çıkmasında büyük etkisi bulunuyor. Kürt seçmeninin en yoğun olduğu seçim bölgesinde Mimarsinan İlkokulunda kurulan 18 sandıkta İBB'de Binali Yıldırım, Silivri'de Volkan Yılmaz'ın açık ara birinci çıkması yapılan çalışmaların başarılı olduğunu net bir şekilde gösteriyor. İsmet Söylemez, Arzu Erdoğan, Orhan Aksu, Hayrettin Aksu gibi isimlerde bölgede etkin rol üstelenen isimler oldu. 

TEŞEKKÜR ETTİ

Öğretmen Evinde düzenlenen kahvaltılı programda AK Parti Mimarsinan Teşkilatı ve ekibine teşekkür edern Salih Karakan, "Yerel seçim sürecinde hep birlikte gece gündüz çalıştık. Özellikle teşkilatımızın kadın üyelerine ve genç kardeşlerime ayrı teşekkür ediyorum. Bu süreci hayırlısı ile başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, İstanbul'da Binali Yıldırım başkanımız, Silivri'de Volkan Yılmaz başkanımıza mahçup olmadan tamamlamanın gururunu yaşıyorum. Propaganda süreci içerisinde her alanda kordineli çalıştığımız Mahalle Başkanımız Bülent Tanrıverdi kardeşimize de teşekkürlerimi sunuyorum. Son olarak AK Parti Silivri İlçe Başkanımız Mutlu Bozoğlu ve MHP Silivri İlçe Başkanımız Zafer Yalçın'a da ayrıca şükranlarımı sunuyorum. Durmak yok bundan sonra koşmaya devam edeceğiz" dedi.    

Kaynak: Editör: Ahmet ERMİŞ
Etiketler: Karakan,, teşekkür, etti,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Karakan, teşekkür etti
Karakan, teşekkür etti
Karakan, teşekkür etti
Karakan, teşekkür etti
Karakan, teşekkür etti
Karakan, teşekkür etti
Yorumlar
Haber Yazılımı