Haber Detayı
15 Ocak 2019 - Salı 17:21
 
'Kim ne derse desin, bu işi severek yaptığımız doğrudur'
Tayfun Akkılıç tarafından Silivri'de kurulan Kardeşler Gayrimenkul, sektörde yurt içinde ve yurt dışında yatırım yapmak isteyenler için adından sıkça konuşulur hale geldi.
SEKTÖR Haberi
'Kim ne derse desin, bu işi severek yaptığımız doğrudur'

Hedef odaklı profesyonel bakış açısı, 7/24 etkin iletişim sağlayan, sorumluluk sahibi, 6 kişilik uzman ekibi ve karşılıklı güvene dayalı etik ilkelere bağlı çalışma anlayışı ile işine tutkuyla bağlı Tayfun Akkılıç yönetiminde hizmet veren Kardeşler Gayrimenkul; müşterilerinin ileriye yönelik bilinçli yatırım yapması konusunda attığı isabetli adımlar ve ortaya koyduğu fırsatlarla sektörde rol oynayan öncü firmalar arasında yer alıyor.

 

 

GÜVENE DAYALI HİZMET

Gelecekte de bugünkü kadar tercih edilen bir adres olabilmenin yolunun güvene dayalı, uzun vadeli ilişkiler kurma ilkelerini koruyup sürdürmekten geçtiği inancından hareketle, kurulduğu günden bu yana sonsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen, yasa ve kurallara saygılı, mevzuat değişikliklerini yakından takip eden bir hizmet anlayışı sunan Kardeşler Gayrimenkul; müşterilerinin ihtiyaç ve taleplerini bütçeleri ve beklentileri doğrultusunda kazançlı yatırımlara dönüştürüyor. Geniş yelpazeli hizmet portföyü ile Kırklareli, Lüleburgaz, Kocaeli, Tekirdağ / Yenice bölgelerinde yatırımlarınızla ilgili tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren Kardeşler Gayrimenkul; gerçekçi fiyat politikası, pazar tecrübesi ve yenilikçi pazarlama yöntemleriyle dar ve orta gelirli vatandaşın hayallerinin önünü açarak her türlü yatırım fırsatını mümkün kılıyor.

 

'BİZ KENDİMİZE GÜVENİYORUZ'

Firması ile ilgili konuşan Tayfun Akkılıç, “Kardeşler Gayrimenkul olarak ‘güven her şeydir' diyerek hizmet vermeye ve sektörde emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz. Müşteri kaybetmektense para kaybetmeyi yeğlemeyi tercih ettik her zaman. Pazarlık konusunda müşterilerimizi üzmüyoruz. Taleplerini dinleyip, ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayıp belirleyerek, onları doğru ve bütçelerine uygun yatırımlarla buluşturuyoruz ve tüm bu aşamalarda işi yasal çerçevede etik değerlere bağlı kalarak sonuçlandırıyoruz. İşbirliklerimizde müşterilerimize değer yaratmak için zaman mefhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Biz kendimize, şirketimize, değerlerimize ve ekibimize güveniyoruz. Birikimlerini değerlendirmek, çocuklarının geleceği için yatırım yapmak isteyenleri ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız" diyerek hizmet anlayışlarını ifade etti.

Akkılıç açıklamalarına şu şekilde devam etti;

'HERKESİ TAPU SAHİBİ YAPABİLİRİZ'

"Bizim sloganımız, 'Küçük birikimlerle büyük hayaller!' 10-15 bin lirası olanların tapu sahibi olması imkânsız görünse de aslında Kardeşler Gayrimenkul'le hiç de zor değil. Düşük ve orta gelir grubunu, mutfağından kısıp tabiri caizse dişinden tırnağından artıran ailelerimizi tapu sahibi yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Gayrimenkul alım-satım konusunda işlemler tamamlanana kadar alıcının parasını güvence altına alıyoruz. Tapu kişinin üzerine geçene kadar başka bir ücret kesinlikle talep etmiyoruz. Devletin resmi e-devlet sisteminden kontrol ediyorlar, tapu üstüne geçtikten sonra ücreti tahsil ediyoruz. Kapora konusunu ise sözleşmede ‘cayma' olarak belirtiyoruz. Herhangi bir olumsuzluk durumunda müşterimiz yine kapora konusunda hak talep edebiliyor. Her şey kanunlara uygun olarak yapılıyor. Kurumsal çalışıyoruz. Güven unsurundan asla taviz vermiyoruz. Bizde aracı/komisyoncu yok. Bizzat kendi yerlerimizi alıp satıyoruz. Müşterinin sadece tapu masrafı oluyor. Kırklareli, Lüleburgaz, Kocaeli, Tekirdağ/Yenice bölgelerinde tarla, arsa, daire, çiftlik, villa, yazlık vb. satılık/kiralık olmak üzere birçok farklı gayrimenkul tipinin pazarlama ve danışmanlığını yönetiyoruz. Tek tapu veya hisseli arsaları özel parselizasyonu yapılmış, numaralandırılmış, çapı çizilmiş ve kazıkları çakılmış özetle yeri belli şekilde teslim ediyoruz. Alım, satım, kiralama hizmetleri ve taşınmaz malları görmek isteyenler için İstanbul'un her yerinden ücretsiz servis kaldırıyoruz. Odağımızda sadece ve sadece müşteri memnuniyeti yer alıyor. Bankasız, kefilsiz, faizsiz, aracısız, taksit avantajlı yatırım fırsatlarımız hakkında daha detaylı bilgi için herkesi Piri Mehmet Paşa Mahallesi, Yemeniciler Sokak, Çağlar İş Merkezi, No:3, D: 3 Silivri adresli ofisimizde çayımızı, kahvemizi içmeye bekliyoruz.”

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Daha detaylı bilgi almak ve tüm sorularınız için www.kardeslergyo.com web adresinden veya instagram@kardeslergayrimenkl, facebook: Kardeşler Gayrimenkl sosyal medya

hesaplarından da yetkililerle irtibata geçebilirsiniz.

Kardeşler Gayrimenkul aynı zamanda sahibinden.com ve zingat.com üyesi, buralardan da emlak portföyünü görüntüleyebilirsiniz.

Ofis haftanın her günü, 08.30-18.00 saatleri arasında açık. 0212 727 11 95, 0532 065 55 76 ve 0542 576 76 55 numaraları da 7/24 müşterilerin hizmetinde...

 

Haber: Hazal BAŞARAN / Hürhaber

Kaynak: Editör: Alparslan ERMİŞ
Etiketler: 'Kim, ne, derse, desin,, bu, işi, severek, yaptığımız, doğrudur',
Yorumlar
Haber Yazılımı