Haber Detayı
07 Eylül 2017 - Perşembe 00:56
 
Kumburgaz’a modern bir stadyum
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Kumburgaz gençliği ve bölge amatör kulüplerinin faydalanabileceği modern bir stadyumu Kumburgaz’a kazandırıyor.
SPOR Haberi
Kumburgaz’a modern bir stadyum

Kumburgaz Mahallesi’nde temeli atılan stadyum çok kısa bir sürede tamamlanarak hizmete açılacak. Büyükçekmece’deki spor tesislerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Kumburgaz’a 90x60 ebadında bir stadyum yapıyor. Büyükçekmece Belediyesi ekipleri tarafından yapımına başlanan stadyumun, 250 metrekarelik soyunma odaları, duş ve tuvaletleri de içinde barındıran modern bir de kapalı tesisi olacak. Stadyum Kumburgaz mahallesinde ikamet eden futbola gönül vermiş gençlere ve bölge ki amatör futbol kulüplerine hizmet verecek.
Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, Büyükçekmece’de spor konusunda önemli atılımlar yapıldığını belirterek; “Geleceğin yıldızları Büyükçekmece Belediyesi Spor Akademisi’nden çıkacak. Sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin en zengin spor alt yapısına sahip ilçesiyiz. Çocuklarımızın en iyi ve en çağdaş spor hizmetlerinden yararlanabilmeleri için tüm imkanlarımızı seferber ettik. Bu kapsamda sporcularımızın daha iyi şartlarda antrenman yapabilecekleri, sporseverlerin daha iyi şartlarda müsabakaları izleyebilecekleri tesisleri hayata geçirmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Kumburgaz’da yapımına başladığımız stadyum ile spor altyapımızı daha da zenginleştiriyoruz. Kumburgaz halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Kaynak: Editör: Alparslan ERMİŞ
Etiketler: Kumburgaz’a, modern, bir, stadyum,
Yorumlar
Haber Yazılımı