Haber Detayı
21 Mart 2019 - Perşembe 09:40
 
Sarıldı, öptü, bol bol selfie çektirdi
Engelli vatandaşlar ve aileleriyle bir araya gelen Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, “Engelli kardeşlerimiz ve ailelerinin birlikte yararlanacakları Engelli Eğitim ve Koordinasyon Merkezi’ni hizmete açacağız, hayırlı olsun.” dedi.
YAŞAM Haberi
Sarıldı, öptü, bol bol selfie çektirdi

Cumhur İttifakı Silivri Belediye Başkan Adayı Volkan Yılmaz, “Engelleri Birlikte Aşacağız” teması kapsamında Silivri’de yaşayan engelliler ve aileleriyle bir araya geldi. Bir düğün salonunda yapılan buluşmaya çok sayıda engelli ve ailesi katıldı. Yılmaz’a gösterilen yoğun ilgi dikkatlerden kaçmadı. 

Silivri’de yapacakları projeleri paylaşan Yılmaz, “Engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştıracak tüm hizmetleri hayata geçireceğiz. Bunu samimiyetimle söylüyorum” diye konuştu. 
Engelli vatandaşların daha fazla değer görmesi gerektiğini belirten Yılmaz, ailelerin de önemli fedakarlıklar göstererek vakitlerinin büyük kısmını engelli bireylere ayırdığını söyledi. 
“2023 yolunda 23 dev proje” olarak açıkladığı yatırım ve hizmetler arasındaki Engelli Eğitim Merkezi’nden bahseden Yılmaz, “Engelli kardeşlerimiz ve ailelerinin birlikte yararlanacakları Engelli Eğitim ve Koordinasyon Merkezi hizmete açılacak. Engelsiz transfer aracı, Engelsiz çocuk parkları ve kent içi engelsiz uygulamalar yanında akülü, tekerlekli sandalye ve beyaz baston desteğimizle hayatı hep beraber paylaşacağız” mesajı verdi. 
Program sonunda engelliler ve aileleri Yılmaz ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Yılmaz’ın samimi sohbetleri dikkatlerden kaçmadı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sarıldı,, öptü,, bol, bol, selfie, çektirdi,
Yorumlar
Haber Yazılımı