Haber Detayı
21 Nisan 2019 - Pazar 22:22
 
"Silivri'ye en kısa zamanda geleceğim"
AK Parti Silivri İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu ve Belediye Meclis Üyeleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la görüştü. Cumhur İttifakı'nın ilçede kazandığı zaferden duyduğu memnuniyeti dile getiren Erdoğan, "En kısa zamanda Silivri'ye geleceğim" dedi
SİYASET Haberi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Belediye Başkanları ve ilçe başkanları ile bir araya geldi. İstanbul'daki yerel seçimlerin değerlendirildiği programda İBB Başkan Adayı Binali Yıldırım, İç İşleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve İl Başkanı Bayram Şenocak hazır bulundu. Programın sonunda Silivri heyetiyle görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın ilçede kazandığı seçimler için AK Parti Silivri İlçe Teşkilatına teşekkür etti. 
 

Silivri'ye geleceğim 
 

İlçe Başkanı Mutlu Bozoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yerel seçimler hakkında kısa bir bilgi vererek, "İlçemizin özlediği hizmetleri inşallah merkezi hükmetimiz ve şahsınızın olurlarıyla Cumhur İttifakı Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz'la inşallah hızlıca hayata geçireceğiz. Gerek MHP'li dostlarımız, gerek BBP'li dostlarımız ile kol kola vererek Kadın Kollarımız, Gençlik Kollarımız, Mahalle Başkanlıklarımız, Teşkilatımızın her kademesinde gayret veren tüm dava arkadaşlarımız ile sizlere mahçup olmamanın memnuniyetini yaşıyoruz" dedi.  

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Silivri'ye selam yollayarak: "Silivri'li tüm vatandaşlarıma selamımı götürün. İnşallah en kısa zamanda bende geleceğim" dedi. Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyeleri Sami Barlas, Celalettin Yazıcı, Filiz Baş Güler'le hatıra fotoğrafı çektirdi. 
 

 

Haber / Ahmet Ermiş

Kaynak: Editör: Ahmet ERMİŞ
Etiketler: "Silivri'ye, en, kısa, zamanda, geleceğim",
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Yorumlar
Haber Yazılımı