Haber Detayı
27 Mart 2017 - Pazartesi 23:59
 
'Silivri Hikayesi'nin çekimleri devam ediyor
Silivri'nin tarihsel, coğrafi ve yöresel açıdan gerçekleştirilen, en yeni görüntülerinin yer aldığı ve ilçede ki hayatın kare kare paylaşıldığı bir proje olan Silivri Hikayesi'nin yakında gösterimi yapılacak.
YAŞAM Haberi
'Silivri Hikayesi'nin çekimleri devam ediyor

Silivri'nin bütün mahallelerinde gerçekleştirilecek çekimler sonrasında mahalle halkının günlerini nasıl geçirdiği, geçmişten bugüne kadar gelen hikayeleri, örfleri, ananeleri, mahalleye has yemekleri gibi her şey, Silivri Hikayesi'nde hayat bulacak.
Silivri ilçe merkezi dahil, bütün mahallelerde bulunan tarihi yerlerin daha önce hiç duyulmamış hikayelerinin de yer alacağı proje de kah gülecek, kah duygulanacak, kah da şaşıracaksınız.

YAZ AYLARINDA
GÖSTERİMİ YAPILACAK
Proje de Drone ile çekilmiş görüntülere de yer verilecek. Gazete Silivri tarafından çekimleri devam eden proje, yaz aylarında sona erecek. Silivri Belediyesi Önder Yılmaz Sahnesi'nde gerçekleştirilecek gala ile de Silivrililer ile buluşacak.

Maddi ve manevi olarak bu proje de yer almak istiyorsanız, 0531 597 17 19 numaralı telefondan veya ibrahimyucal@hotmail.com adresinden Gazete Silivri'ye ulaşabilirsiniz...

Kaynak: Editör: Alparslan ERMİŞ
Etiketler: Silivrinin, tarihsel, coğrafi, yöresel, açıdan, gerçekleştirilen, yeni, görüntül
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
'Silivri Hikayesi'nin çekimleri devam ediyor
Yorumlar
Haber Yazılımı