Haber Detayı
17 Nisan 2019 - Çarşamba 16:24
 
Trap atışları için geri sayım başladı
Silivri Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü Derneği (SAVAİSK) tarafından bu yıl 6’ncısı yapılacak uluslararası trap atışları için geri sayım başladı. 28 Nisan 2019 Pazar günü yapılacak atışlar, festival havasında geçecek.
SPOR Haberi
Trap atışları için geri sayım başladı

Silivri’nin en aktif avcı ve spor kulübü derneği arasında gösterilen Avcılık ve Atıcılık İhtisas Spor Kulübü Derneği (SAVAİSK), 5 yıldır yapılan trap atışlarını bu sene de gerçekleştirecek. 6’ncısı yapılacak İbrahim Şentürk trap atışları, her yol olduğu gibi bu yılda festival tadında planlanıyor. Geçtiğimiz yıl binlerce sporsever, yurt içi ve yurt dışından katılırken, organizasyon için Avrupa’nın birçok ülkesindeki spor kulüplerine davetiye gönderildiği öğrenildi. Dernek Başkanı Sezai Yeşilkurt, 7’den 70’e tüm vatandaşlar için tüm detayların düşünüldüğünü belirtti.

 

GÜN BOYU 7’DEN 70’E HERKES EĞLENECEK

Şenlikte, aileler için özel alan yapılacak, çocuklar için oyun parkı kurulacak, tarım aletleri ve traktör firmalarının yer alacağı stantlar açılacak. Outdoor severler için Suv ve Arazi araçları fuarı kurulacak. Diğer yandan halk oyunları ekibi etkinlik içerisinde gösteri sunacak. Palyaçolar ise gün boyu çocukları eğlendirecek.

Yörünge Haber, Kasaba Gazetesi ve Metropol FM’in medya sponsoru olduğu etkinlikte, yarışmacıları sürpriz hediyeler bekliyor. Turnuvaya katılanlar çeşitli av malzemelerinin sahibi olurken, sporseverler ise çekilişlere eşlik edip gram ve çeyrek altın, oğlak, koç, av tüfeği ve çeşitli hediyelerin sahibi olabilecek.

 

6. Geleneksel İbrahim Şentürk Trap Turnuvası ve Bahar Şenlikleri; 28 Nisan Pazar günü saat 09.00 ile 19.00 arasında Değirmenköy Gölet Yolu Çamlık Mevkii Şaban Fidan Atış Poligonu’nda gerçekleştirilecek.

 

Kaynak: Editör: Alparslan ERMİŞ
Etiketler: Trap, atışları, için, geri, sayım, başladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı